News & Blog

Guardians 2017: Zabráň katastrofe! Hra pre študentov IT

Guardians 2017: Zabráň katastrofe! Hra pre študentov IT

Staň sa členom teamu chrániaceho strategický podnik pred hackermi.

Guardians je hra pre študentov IT, ktorých baví kybernetická bezpečnosť a chcú si vyskúšať ochranu podniku na vlastnej koži. Hlavným cieľom hry bude zabrániť hroziacemu útoku v modelovej situácii a predísť tak katastrofe s devastačnými následkami.

Kvalifikácia

Do hry sa môžu prihásiť všetci študenti NA TOMTO ODKAZE

Úlohou v kvalifikačnom kole je analýza .pcap súboru, ktorý obsahuje zachytené útoky a odpovedanie na kvalifikačné otázky. Porota zostavená z IT security expertov spoločnosti Binary Confidence vyberie približne 5 študentov, ktorí postúpia do finále hry.

Finále

Finále sa bude konať v Bratislave. Finalisti sa budú snažiť zabrániť katastrofe priamo na mieste, v predpripravenom prostredí a za pomoci expertov.

Výhry

Okrem vecných cien sa môžu účastníci uchádzať o pracovnú stáž spojenú s IT security tréningom od spoločnosti Binary Confidence.

Termíny

  • Uzatvorenie kvalifikácie 4. 2. 2017 do polnoci
  • Tréning finalistov v Bratislave 9. 2. 2017
  • Finále 15. 2. 2017

Pre aktuálne informácie o hre sledujte náš FACEBOOK

Kontakt

info@binconf.com

Partneri

   

Plagát

 

Subscribefor more usefull articles


I agree and consent to and want to receive useful articles (Newsletter) by email from company Binary Confidence that contain useful articles and information from IT Security industry or about security projects or achievements of this company. Company Binary Confidence will not share my personal data with any third party for marketing or other purposes. other recipients, except company MailChimp that provides platform for sending our useful articles (Newsletters). I can withdraw my consent at any time on info@binconf.com or on +421 232199980 or by opt out link in each Newsletter email. I have read and understood the Privacy Policy and I agree how my personal data are processed and what my rights are in respect of processing my personal information for purpose of subscription for useful articles (Newsletter). I declare that I am over 16 years old.

Contact

Address

Binary Confidence s.r.o.
Špitálska 53,
811 01 Bratislava
Slovak republic

E-mail

info@binconf.com
support@binconf.com

Telephone

+421 2 321 999 80

    I agree with Privacy and Data Protection Policy
    By clicking [I agree] you consent to processing your personal data by company Binary Confidence s.r.o. and you accept Privacy and Data Protection Policy.