[kariéra]
[voľné pozície]
Part-time

HR špecialista

Bratislava, Slovakia
[naše hodnoty]

Posúvanie hraníc, využívanie nových poznatkov a ochrana toho, na čom najviac záleží

Mentoring a rast

Podporujeme mentoring a profesionálny rast, poskytujeme príležitosti na rozvoj zručností, kariérny postup a osobné obohatenie.

Adaptabilita

Ceníme si prispôsobivosť a odolnosť, podporujeme našich zamestnancov pri zvládaní výziev a rozvíjame kultúru, ktorá prijíma zmeny.

Neustále vzdelávanie

Vyznávame kultúru neustáleho vzdelávania a rastu a udržiavame si náskok vo vyvíjajúcom sa prostredí kybernetickej bezpečnosti.

Byť súčasťou Binary Confidence poskytuje jedinečnú príležitosť zapojiť sa do širokého spektra projektov, ktoré ponúkajú nielen možnosť získať nové vedomosti, ale aj profesionálne rásť. Šancu zohrať kľúčovú úlohu pri zvyšovaní kybernetickej bezpečnosti našich klientov a najmä byť tu pre nich, keď nás najviac potrebujú, privilégium, ktoré nemá konkurenciu. Ako zjednotený tím kybernetických obrancov spoločne čelíme výzvam v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Michal Korchanik

SENIOR SOC ANALYST

[prečo s nami]

Sme zástancami investovania do kvalitných podmienok pre členov nášho tímu, ako aj možností pre ich odborný rast. Ponúkame rôzne benefity, ako napr. flexibilný pracovný čas a prácu na diaľku, päť dní dovolenky navyše, MultiSport kartu, ročné prémie a mnoho ďalších.

Integrita, inovácie a vytrvalosť pri dosahovaní excelentných výsledkov definujú našu firemnú kultúru. V Binary Confidence nám záleží na budovaní prostredia, ktoré si váži prínos každého člena tímu.

Veríme v otvorenosť komunikácie a spolupráce, podporujeme atmosféru voľného zdieľania nápadov, v ktorej sa cení tímová práca.