Ochrana koncových zariadení

/ /

13. 02. 2016

Takto chránime vás a vaše dáta. O únikoch citlivých údajov je známe, že vo väčšine prípadov sú za ne zodpovední interní zamestnanci. Často ide o hackovanie a narušenie systémov, ale najkritickejšia je krádež dát.

Binary Confidence monitoruje a chráni celú zákaznícku vrstvu do hĺbky. Aby sa zvýšila ochrana dát zákazníkov pred podvodnými aktivitami z interného prostredia, spoločnosť Binary Confidence predstavila novú službu ochrany koncových zariadení, tzv. End Point Protection, ktorá je pripojená k nášmu nonstop monitorovaciemu programu.

Imagine that Binary Confidence operator will call you and inform you that your engineer accessed your banking data or any other private data without your permission.

Predstavte si, že vám zavolá operátor z Binary Confidence a oznámi vám, že jeden z vašich technikov získal bez vášho povolenia prístup k vašim bankovým údajom alebo akýmkoľvek iným súkromným dátam.

Na desktopových zariadeniach sú nainštalovaní agenti, ktorí pracujú v utajenom režime a neustále monitorujú pohyb všetkých dôležitých dokumentov. Všetky cesty, ktorými môže manipulácia prebiehať, vrátane fyzických USB kľúčov alebo webových prehliadačov, sú starostlivo sledované, pričom upozornenia sa odosielajú na základe definovaných nastavení.

Keďže ľudia začínajú ukladať dáta čoraz citlivejšej povahy na servery a do cloudu, ktoré sú v mnohých prípadoch zle strážené, musíme sústavne zvyšovať úroveň ich ochrany. Neustále sa objavujú nové spôsoby úniku informácií. Našou úlohou je držať krok s dobou a nikdy neopomenúť žiadnu možnosť, a preto takýmto únikom dokážeme úspešne predchádzať.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o našom produkte, KONTAKTUJTE NÁS.

[naše manifesto]

Pripojte sa k nášmu newsletteru

Zaregistrujte sa a získajte najnovšie informácie a novinky od spoločnosti Binary Confidence.